logo frostik s.r.o.

Chlazení - Klimatizace - Tepelná čerpadla

Frostik provádí servis, montáž a opravy klimatizací pro domácnosti i firmy. Praha, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Ústí nad Labem, Lovosice, Neratovice, Kralupy nad Labem a okolí.

Ovoce, které ochladí III

Horko, vedro dusno, žár. Asfalt se na silnici skoro roztéká a s nábytkem v interiéru to není o moc lepší. Ale vůbec nejhůř horko snášíme my, lidé. Pot nám stéká po čele, košile na zádech je úplně mokrá a rozhicovaná mysl se za nic na světě nemůže soustředit ani na ty jednodušší úkony. Všechny myšlenky míří jedním směrem – k představě klimatizace, lehounkého vánku, který žhnoucí peklo v interiéru bleskově přemění na jarní vánek.

Jenže i přesto, že je klimatizace jistě jedním z nejlepších vynálezů poslední doby a zcela určitě nejefektivnějším prostředkem boje s vysokými teplotami, její dostupnost, ať už v domácnostech, nebo na pracovišti, bohužel není automatická a není tedy radno se na přítomnost klimatizačního systému spoléhat. Pokud chcete, ale hlavně musíte svou teplotu ochladit o několik stupňů a klimatizace zrovna nikde v dohledu není, využijte sílu přírody, přijměte dary, které se nám dostávají v podobě potravin se zázračnou schopností ochladit organismus.

Klimatizace je nejrychlejším a nejspolehlivějším řešením krize v důsledku horkých letních období posledních let, správný výběr jídla, vám ale prokáže nemalou službu a alespoň částečně roli klimatizace převezme. A které potraviny to jsou?

 

Jako vždy, když chcete pomoci, sáhněte po ovoci a zelenině, přirozeném zdroji vitamínů a také instantních klimatických vlastností. Pijte hodně vody a jako vychytávku do oroseného džbánu s vodou přidejte několik koleček citronu nebo pomeranče. Citrusy okamžitě zafungují jako malá klimatizace pro vaše tělo a pomohou vám s jeho chlazením. Hydratace je tedy základ. A s okurkou na hydrataci vyzrajete. Tato zelenina je plná vody a její konzumací své tělo zase o něco ochladíte. Nenacházíte-li se tedy v blízkosti klimatizace, okurka by pro vás měla být jasnou volbou – levná, dostupná a hlavně dobrá – zkrátka typ klimatizace, do které se můžete zakousnout.

zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi