logo frostik s.r.o.

Chlazení - Klimatizace - Tepelná čerpadla

Frostik provádí servis, montáž a opravy klimatizací pro domácnosti i firmy. Praha, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Ústí nad Labem, Lovosice, Neratovice, Kralupy nad Labem a okolí.

Domácí klimatizace - Komfort a pohoda

Klimatizační zařízení se stává nejen součástí Vašeho interiéru nebo domácnosti, ale i života. Vaše pohoda a komfort jsou pro nás velmi důležité. Naším cílem je splnit veškerá Vaše očekávání. Naše zařízení jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, které umožňují přesnou regulaci prostorové teploty a splňují i špičkové provozní parametry. Vysoký koeficient využití energie COP, úsporný a efektivní provoz a nízká spotřeba klimatizace jsou samozřejmostí. Domácí klimatizace zároveň splňují ty nejpřísnější estetická měřítka. Nabízí dokonalý tvarový design, který umožňuje umístit zařízení do interiéru tak, aby s ním dokonale splynulo.

Klimatizace do domu - Cílem není jenom moderní technologie a design ale i Vaše pohoda a čisté prostředí!

Ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu Vaší rodiny nestačí pouze technologie a stylový design domácích klimatizací. Nabízíme mnohem více - možnost filtrace, čištění, ionizace a zvlhčování vzduchu. Rozšířili jsme dnes obvyklou základní filtraci vzduchu o možnost dokonalého čištění aktivním filtračním systémem. Jen tak lze ze vzduchu odstranit i ty nejmenší částice jako viry, bakterie a alergeny. Používáme nejnovější filtrační materiály, jejichž filtrační, čistící a dezinfekční účinnost je zvýšena využitím přírodních organických látek a rostlinných extraktů.

 

U všech typů a značek provádíme montáž, servis, opravy i čištění klimatizace.

Katalog_Haier_2018.pdf, Klimatizace a Tepelná čerpadla Haier

Katalog_Toshiba_2018.pdf, Klimatizace a Tepelná čerpadla Toshiba

Zaruka.pdf, Stručné záruční podmínky z VOP

zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi
zahlavi
logo frostik s.r.o.
zahlavi