Chlazení - Klimatizace - Tepelná čerpadla. Montáže, servis, opravy a údržba

heirglobeSpolečnost Haier Group byla založena v roce 1984 se sídlem v Qingdao, provincie Shangdong, Čína. V roce 1984 vyráběla společnost Haier pouze jeden model ledničky, dnes je to jeden z vedoucích světových výrobců domácích spotřebičů. Pod vedením předsedy představenstva, pana Zhang Ruimina, Haier vyrábí domácí spotřebiče v 15 000 různých specifikacích v 96 kategoriích. Výrobky společnosti Haier se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě.

Haier má přes 240 poboček, 110 designových center, továren a obchodních společností. Celosvětově zaměstnává více než 50 000 zaměstnanců. Haier se zaměřuje na průmysl včetně technologického vývoje, výrobu, obchod a finanční servis.

Celosvětový obrat společnosti Haier dosáhl v roce 2005 103,4 miliard RMB (cca 413 miliard Kč). Haier Electronics Group Co., Ltd. (HKG:1169), pobočka společnosti Haier Group, je zaevidována na Hongkongské burze. Qingdao Haier Co., Ltd. (SHA: 600690) je pobočkou společnosti Haier a je zaevidována na Šanghajské burze cenných papírů.

12. srpna 2005 byla podepsána smlouva s Pekingským organizačním výborem pro olympijské hry (BOCOG) v Qingdau, která ustanovila společnost Haier oficiálním sponzorem Pekingských olympijských her v roce 2008 v dodávkách bílé techniky domácích spotřebičů a klimatizace.

hair globe

Neporovnatelná nabídka produktů domácích spotřebičů

Rozsah produktů společnosti Haier sahá od ledniček, chladicích vitrín, klimatizačních zařízení, praček, televizorů, mobilních telefonů, systému domácího kina, počítačů, ohřívačů vody, DVD přehrávačů, až po integrovaný nábytek. Z uvedených produktových řad je devět na prvním místě na domácím čínském trhu, tři jsou mezi prvními třemi v dané kategorii ve světě. Haier má také světové prvenství v technologickém oboru inteligentního integrovaného bytového nábytku, síťových domácích spotřebičů, digitalizovaných a širokopásmových integrovaných okruhů.

Do dubna 2006 získala společnost Haier Group 6 189 certifikovaných technologických patentů a 589 práv k softwarovému duševnímu vlastnictví. Společnost Haier podala návrh na inovaci technologie bezpečné ochrany vodních ohřívačů, která byla přijata na 66. IEC konferenci v roce 2002 a v roce 2006 byla také přijata technologie dvojitého pohonu praček. Toto všechno dokazuje, že společnost Haier je světovou jedničkou v inovační schopnosti produktů.

Rozdělení produktů klimatizace
Výrobní řada klimatizačních zařízení společnosti HAIER se rozděluje do dvou základních produktových skupin: DAC (Domácí a malá klimatizace) a CAC (Profesionální komerční klimatizační zařízení).

Rychlý kontakt

zarukaFrostik spol.sr.o.
Praha a okolí
Roudnice nad Labem

Jaroslav Pokorný
608 983 721
j.pokorny@frostik.cz

Inzerce

chalupa

Chalupa České Švýcarsko - Dlouhý Důl 26

 

 

 

 

Dodáváme pouze kvalitní a osobní praxí odzkoušená zařízení s dlouhou životností a vlastním kompletním servisem.

 

 

 

 

xxx